صفحه اصلي | تماس با ما | تبليغات در سايت | آمار خبرها | آمار مشاهده
 

اخبار صنفی جدید ترین خبر صنفی خبر قبلی خبر بعدی چاپ خبر
توجه: شما در حال مشاهده یک خبر قدیمی هستید. برای مشاهده خبرهای جدید مرتبط به موضوعات خاص، از جستجوی خبر استفاده نمایید.

واگذاري مجوزطرح ترافيک ويژه اعضاء سازمان نظام پزشکي

معاونت امور رفاهی و اجتماعی سازمان نظام پزشکی طی اطلاعیه ای مطالب زیر را در رابطه با واگذاری آرم ترافیک به اعضاء سازمان اعلام نمود :

 ثبت نام متقاضیان آرم طرح ترافیک ازتاریخ 01/04/86 تا 15/5/86 منحصرا" از طریق سایت اینترنتی سازمان نظام پزشکی انجام خواهد شد. لازم به ذکراست سهمیه آرم ترافیک محدود بوده و به متقاضیانی تعلق دارد که خدمت رسانی به بیماران در محدوده طرح ترافیک را بعهده دارند.

آرم طرح ترافیک یک حق نیست بلکه ابزاروامکان خدمت رسانی به مردم است ضمن تقاضا انتظار می رود درصورت نداشتن شرایط ذیل از تکمیل فرم درخواست خودداری فرمایید.

1- دارا بودن پروانه طبابت در شهر تهران .

2- محل سکونت و یا اشتغال آنان در محدوده طرح ترافیک باشد( با توجه به محدودیت سهمیه آرم ترافیک،امکان واگذاری آرم به آن عده از اعضاء که در محدوده اضطرار( زوج و فرد ) سکونت و یا اشتغال دارند مقدور نمی باشد.ملاک عمل آدرس موجود درسایت می باشد.

3- آرم طرح ترافیک به خودروهایی  که سال ساخت آنها از بیست سال کمتر باشد واگذار می گردد ( به خودروهای مدل 1365 شمسی و 1986 میلادی و قبل از آن آرم تعلق نخواهد گرفت .

مدارک لازم جهت دریافت آرم طرح ترافیک

1- کپی سند خودرو

الف – با توجه به اعلام سازمان ترافیک در سالجاری آرم طرح ترافیک تنها به خودروهایی تعلق می گیرد که دارای پلاک جدید باشند.لذا لازم است که متقاضیان پلاک قدیم ، نسبت به تعویض پلاک خودرو خویش اقدام نمایند.
ب – خودروهایی که به صورت اجاره به شرط تملیک در اختیار اعضاء می باشد باید علاوه بر تعویض پلاک ، نامه ای از شرکت لیزینگ مربوطه مبنی بر اینکه خودرو مورد نظر به صورت اجاره به شرط تملیک در اختیار ایشان است همراه دیگر مدارک ارائه نمایند.
ج – آرم طرح ترافیک تنها به اعضائی واگذار خواهد گردید که سند خودروبه نام عضو و یا حداکثر به نام همسر عضو باشد که در این مورد ارائه کپی شناسنامه خود یا همسر ( صفحه اول و دوم ) الزامی است و امکان واگذاری آرم به سایر خودروها که به نام افراد دیگری همچون فرزند و ... می باشد مقدور نیست.

2- کپی معاینه فنی خودرو

توجه : خودروهایی که سال ساخت آنها 1385 و 1386 می باشد احتیاج به اخذ معاینه فنی خودرو ندارند. اعضایی که جهت خودروخود  ازقبل نسبت به گرفتن معاینه فنی اقدام نموده اند، در صورتی معاینه فنی ایشان مورد قبول است که حداقل تا تاریخ
 1/8/86 دارای اعتبار باشد.

3-کپی مفاصا حساب از شهرداری

با توجه به اعلام سازمان ترافیک در سال جاری جهت تمامی خودروها مفاصا حساب شهرداری مورد نیاز می باشد.به عبارتی
می بایست عوارض خودرو سالهای 1386 و قبل از آن را پرداخت نموده و بدهی از این بابت نداشته باشند.

4- اصل عدم خلافی خودرو

توجه : با توجه به اینکه اعتبار عدم خلافی  تنها 10 روزه می باشد تلاش شود در زمان ارائه مدارک ،عدم خلافی اخذ گردد.

5- کپی حکم هیئت علمی

اعضائی که عضو هیات علمی دانشگاه می باشند باید علاوه بر مدارک فوق یک برگ کپی از آخرین حکم استخدامی ( 85 و یا86)
 ارائه نمایند .

6- کپی سند محل سکونت و یا مطب که در محدوده طرح واقع شده است.

  تبصره : افرادی که در ملک استیجاری و یا رهن ، سکونت و یا اشتغال دارند لازم است کپی برابر با اصل قولنامه که در بنگاه تنظیم و ممهور به مهر بنگاه می باشد را پیوست نمایند.( فیش تلفن، آب و برق که به نام فرد متقاضی باشد نیز می تواند بعنوان سند تلقی گردد.) لازم به ذکر است چنانچه مشخص گردد که مدرک ارائه شده با واقعیت مطابقت ندارد علاوه بر ابطال آرم واگذار شده، پیگرد قانونی دارد.

7- کپی پروانه طبابت در تهران

تبصره : آن عده از اعضاء که در استخدام مراکز دولتی بوده و فاقد پروانه مطب می باشند می بایستی حکم کارگزینی مربوط به سال 1386را پیوست نمایند.

8- تکمیل فرم ثبت نام آرم طرح ترافیک از طریق سایت سازمان نظام پزشکی به آدرس  www.irimc.org   

9- زمان  پرداخت هزینه آرم متعاقبا" پس از اعلام سازمان ترافیک به اطلاع اعضاء محترم رسانده خواهد شد.

توجه :
الف – مدارک خودروهایی که جهت گرفتن آرم ترافیک به سازمان ارائه می گردند تحت هیچ شرایطی با مدارک جدید جابجا و تعویض نمی گردد.
ب- سازمان از دریافت مدارک ناقص معذور می باشد و به مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.
ج- فقط به مدارکی رسیدگی می شود که از طریق سایت ثبت نام و از طریق پست سفارشی درفاصله زمانی 1/4/86 لغایت 15/5/86 تحویل پست شده باشد لذا سازمان نسبت به مدارکی که ناقص ارسال می گردد هیچ گونه تعهدی ندارد .
د- پرداخت حق عضویت سالانه و تسویه حساب الزامی است.
هـ- از آنجا که در سیستم سازمان ترافیک ثبت نام براساس کد ملی انجام می گیرد به هر فرد صرفا" یک آرم تعلق می گیرد .( چنانچه اعضاء محترمی که خود و همسرشان هر دو عضو سازمان بوده و خودروهایشان بنام  یک نفر می باشد باید قبل از ثبت نام نسبت به نقل و انتقال سند اقدام نمایند.)

معاونت امور رفاهی و اجتماعی سازمانشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۶

دفعات مشاهده: ۴۴۰۶ کد خبر: ۷۶۲۵
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت رایان پژوه سلامت می باشد.
Copyright © 2010 RayanPajouh. All rights reserved.